PROFESIONÁLNÍ PODPORA

Organizacím a studentům, kteří působí v cílové oblasti západoafrické savany, nabízíme široké spektrum podpory a služeb s cílem posílit ochranu antilop a podporovat obnovu ekosystémů. 

PODPORA LOKÁLNÍCH PROJEKTŮ

Pro místní organizace ze západní Afriky

Jste členem místní organizace se sídlem v západoafrické savaně? A zajímá vás ochrana antilop? Navrhněte nám projekt, na kterém můžeme spolupracovat v rámci našich odborných znalostí. Můžeme poskytnout vědeckou, technickou, materiální a finanční podporu podle potřeb projektu k dosažení společného cíle ochrany.

PODPORA STUDENTSKÝCH PROJEKTŮ

Pro studenty, kteří chtějí realizovat své projekty v našem cílovém regionu.

Jste studentem magisterského nebo doktorského programu? Máte v úmyslu realizovat svůj projekt v západoafrické savaně? Zašlete nám svůj studentský projekt ke zvážení. Pokud ještě nejste studenty na Fakultě tropického zemědělství, přihlašte se právě teď.

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Pro organizace, které působí v cílovém regionu


Jste členem místní nebo mezinárodní organizace působící v západoafrické savaně? Patří ochrana antilop mezi cíle vaší organizace? Nebo vaší organizaci chybí odborné znalosti, které můžeme nabídnout? Podívejte se na příležitosti spolupráce s námi, rádi se podělíme o to, co víme.

Chcete podporu pro Váš projekt?

1) Stáhněte a projděte si instrukce: 

2) Vyplňte formulář níže a nahrajte požadované soubory: