OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ ODBĚRATELŮ NEWSLETTERU

Derbianus Conservation, z. s. (dále jen "Derbianus") je nevládní nezisková organizace sdružující studenty, vědce, odborníky a nadšence, kteří se chtějí podílet na zachování biologické rozmanitosti a kterým není lhostejný osud západního poddruhu antilopy Derbyho. Sídlo spolku Derbianus se nachází na adrese Kamýcká 129, 165 00 Praha 6, Česká republika.

Newsletter (informační bulletin) spolku Derbianus obsahuje novinky ze záchranného programu pro antilopu Derbyho a nabízí odběratelům možnosti, jak se mohou do programu zapojit a pomoci.

Derbianus se zavazuje chránit soukromí a osobní údaje všech odběratelů newsletteru. Derbianus není povinen mít pracovníka vyčleněného na agendu ochrany osobních údajů, takže jakékoli dotazy týkající se používání osobních údajů by měly být adresovány na výše uvedené kontakty nebo na náš email info@derbianus.cz.

Chcete-li se přihlásit k odběru našeho newsletteru, žádáme Vás o Vaše jméno a e-mailovou adresu. Tyto informace použijeme k zasílání newsletteru na e-mailové adresy odběratelů. Newsletter posíláme pouze elektronicky na emaily odběratelů. 

Tyto informace nebudou využity k jiným účelům. Informace o odběrateli jsou uloženy v naší databázi a nejsou sdíleny se třetími stranami. Zapsaným odběratelům bude newsletter zasílán jen tak dlouho, dokud s tím budou souhlasit. Informace o odběrateli budou uchovávány jen tak dlouho, dokud bude souhlasit s přijímáním našeho newsletteru.

Odběratelé se mohou zeptat, jaké informace o nich uchováváme. Odběratelé nás mohou požádat o opravu nebo smazání informací o nich z naší databáze. Odběratelé mohou také kdykoli požádat, abychom přestali používat jejich údaje pro zasílání newsletteru, např. kliknutím na odkaz pro zrušení odběru na konci každého zpravodaje nebo e-mailu, nebo e-mailem na výše uvedené kontakty.

Stížnosti na ochranu soukromí a osobních údajů mohou být adresovány na výše uvedené kontakty nebo Úřadu pro ochranu osobních údajů.